Київрада блокує запуск 4G в метро - ЕП

04.02.2020, 11:13
Київрада блокує запуск 4G в метро - ЕП - Фото
Фото: LIGA.net

Що потрібно для того, щоб у столичному метро з'явився інтернет

Київрада блокує запуск 4G в київському метро, ​​повідомляє Економічна правда.

Для початку монтажних робіт із впровадження 4G, мобільні оператори повинні підписати відповідний договір з київським метрополітеном. Але комунальні підприємства не уповноважені підписувати договори з мобільними операторами. Тепер Київрада повинна встановити плату за доступ до "комунальної інфраструктури міста", пише видання.

"Оператори узгодили технічні питання з метро, ​​але приступити до монтажу обладнання, на жаль, не можуть. Понад рік комунальні підприємства залишаються неуповноваженими міськрадою укладати з операторами договори для розгортання цифрової інфраструктури", - повідомили в lifecell.

"Питання затвердження тарифів лежить у зоні відповідальності Київради. Без затверджених тарифів запуск 4G буде перенесений на більш пізній період", - говорять у Vodafone.

У Київраді кажуть, що "станом на третє лютого 2020 проект рішення знаходиться на розгляді в постійній комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами". Також наголошується, що найближче засідання вищевказаного проекту рішення заплановане на п'яте лютого 2020".

Разом з тим, у грудні 2019 року депутати постійної комісії Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами вже переносили розгляд проекту рішення на невизначений термін "із незрозумілих причин", пише видання.

Читайте російською: Киевсовет блокирует запуск 4G в метро - ЭП

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов