RU

Київську вчительку поки не виселятимуть із зруйнованого будинку

07.05.2013, 16:07
Київську вчительку поки не виселятимуть із зруйнованого будинку - Фото
Зруйнований будинок Ніни Москаленко
Як повідомляє прес-служба Державної виконавчої служби, у зв'язку з суспільним резонансом, який викликали публікації в ЗМІ про виконання рішення суду про виселення вчительки Ніни Москаленко з частини будинку в Печерському районі Києва, виконання рішення Печерського районного суду про виселення знято.

"У зв'язку з незабезпеченням належного контролю за правильністю проведення виконавчих дій та дотримання прав сторін у виконавчому провадженні начальник відділу державної виконавчої служби Печерського районного управління юстиції в Києві притягнутий до дисциплінарної відповідальності", - зазначили у відомстві.

Як було встановлено в ході службового розслідування, в резолютивній частині рішення суду не вказано, з якої саме частини будинку необхідно виселити боржників. "У зв'язку з наявністю даних обставин, що перешкоджають провадженню виконавчих дій, 23 квітня 201З року державний виконавець зупинив виконавче провадження і направив відповідну заяву про встановлення способу і порядку виконання рішення в Печерський районний суд Києва", - резюмували в ГІС.

Подальше виконання судового рішення буде організовано тільки після розгляду судом заяви державного виконавця.

Нагадаємо, 29 квітня рейдери в черговий раз увірвалися в будинок вчительки Ніни Москаленко, розташований біля ботанічного саду на Печерську. Тоді десятки молодиків не тільки
зруйнували будинок і викинули з нього речі мешканців, а й вигнали на вулицю літню матір Москаленко.

Раніше вчителька розповіла, що, коли рейдери захоплювали її землю, заявляли, що їй не під силу "воювати з народним депутатом Грицаком з Партії регіонів". Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силою виселити з будинку невідомі - на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва прийняв рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

У Печерському райсуді роз'яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок, так само як і про виселення, не розглядалася. У поширеній 26 грудня 2012 року заяві суду йдеться про те, що на третину будинку претендує племінник померлого власника цієї житлоплощі, з яким свого часу уклала шлюб мати Ніни Москаленко. Незабаром запис про шлюб був анульований. Враховуючи цей факт, право на третину будинку належить племіннику небіжчика - він є спадкоємцем другої черги.

Рейдери розгромили будинок київської вчительки: фоторепортаж
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини