RU

Київську "самовбивцю" підозрюють у проституції, - ЗМІ

22.01.2013, 09:45
Київську
Фото: vk.com
У справі про "самогубство" Каті Окорокової - новий поворот. Міліція підозрює, що дівчина могла займатися проституцією, а сам слідчий визнає, що, можливо, це був і не суїцид, - передає газета Сегодня.

Мама загиблої згадала, що Катерина згадувала про якогось покровителя з Києва, здатному допомогти їй у всьому, обіцяла здивувати батьків дипломом юриста і автомобілем.

Вчора столична міліція "поставила на вуха" будинок у Запоріжжі, де народилася і жила Катя до переїзду в столицю. "Слідчий з Києва обдзвонює всіх сусідів і питає, чи не була Катя помічена в проституції. Це що, вони вже в такому її підозрюють? Але вона була дівчина іншої поведінки та характеру!" - розповіла тітка Каті, Ольга Окорокова. А мама Каті, Наталія, вже й сама підозрює, що у вбивстві дівчини міг бути замішаний чоловік.

"Я зараз вже, коли все прокручую в голові, починаю згадувати, що вона говорила про те, що у неї є якийсь високопоставлений знайомий, який їй може зробити все. Хлопця останнім часом у неї не було. Вона навесні і влітку зустрічалася з одним, з перукарів, а потім розлучилася. Мені казала, що хоч і відчуває до нього симпатію, але це не те, що вона хоче. Вона шукала хлопця, на якого можна було б покластися ", - розповіла Наталя.

У міліції самогубство вже не розглядають як основну версію. Про це розповів слідчий Печерського РУВС, який веде цю справу: "Я не наполягаю, що це самогубство. Поки відпрацьовуємо всі версії". За його словами, досі не закінчена хімічна експертиза, яка покаже, чи були сліди пороху на руках дівчини (якщо вона стріляла сама, то сліди повинні були залишитися).

Так і не ясно, як дівчина в 18 років, тільки закінчивши училище, змогла переїхати в столицю і оплатити зйомну квартиру без допомоги родичів. "Вона була дуже скритна, рідко могла сказати, якщо її хтось образив. І завжди говорила, що у неї все добре. Знаю, що якийсь знайомий порадив їй підвищити кваліфікацію перукаря. Коли я сказала, що для цього потрібні великі гроші , вона відповіла, що впорається сама", - згадує Наталя. Катя з подругою Вікою в складчину знімали "двушку" на пр-ті Перемоги.

Путівки за кордон Катя теж оплачувала сама, а на розпитування мами говорила, що вона крутиться, і у неї все виходить. "Я бачила фото з поїздок. Вона каже, що їздила з подругами", - згадує Наталя. За її словами, дочка завжди брала трубку, а якщо не могла говорити, відповідала, що в кіно і потім передзвонювала. "Вона навіть ніколи не скидала дзвінок. Найчастіше, говорила, що вдома, лазить в інтернеті. Рідко ввечері була в кафе", - говорить Наталя.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини