RU

Київрада пропонує збільшити штрафи за куріння в 50-100 разів

20.04.2017, 18:04
Київрада пропонує збільшити штрафи за куріння в 50-100 разів - Фото
Фото: ЕРА
Депутати Київради прийняли рішення звернутися до Верховної Ради та Кабміну з пропозицією внести зміни до законодавства і збільшити штрафи за куріння в заборонених місцях в 50-100 разів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Депутати пропонують посилити відповідальність за куріння тютюнових виробів і кальянів в заборонених місцях.

У повідомленні наголошується, що досить часто ресторанні заклади нехтують усіма законодавчими обмеженнями на куріння тютюнових виробів, надаючи, в тому числі, послуги з паління кальянів.

"Щоб виправити ситуацію, напрацьовано відповідне рішення, яке пропонує внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та закон України про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення. Зокрема пропонується підвищення штрафів за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях від 50 до 100 разів", - йдеться в повідомленні.

Депутат Київради Алла Шлапак зазначила, що пропонується встановити штрафи для фізичних осіб на рівні 17 тис грн, для юридичних - 20 тис грн.

Відповідне звернення підтримали 92 депутати.

Як свідчать останні дослідження, куріння викликає кожну десяту смерть в світі, причому половина з цих смертей припадає на всього лише чотири країни - Росію, США, Китай і Індію.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини