RU

Київського чиновника облили кислотою через жінку

23.02.2011, 12:35
Київського чиновника облили кислотою через жінку - Фото
47826bb8dafdc8e1e481f364bf4dee3f.jpg

Київського чиновника облили кислотою через жінку

Заступника глави Київської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря (на фото) облили кислотою через ревнощі. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції начальник головного управління МВС України в місті Києві Олексій Крикун.

За словами О.Крикуна, внаслідок оперативно-розшукових заходів була отримана інформація про виконавця злочину. "Виконавець цього злочину - житель міста Києва Дмитро К., він вже 19 числа був затриманий", - нагадав начальник київського главку. За словами О.Крикуна, при обшуку у Дмитра К. знайшли пістолет ТТ з патронами до нього, а також кислоту. Все це міліція вилучила і зараз речові докази на експертизі.

О.Крикун розповів, що у процесі відроблення була отримана інформація, що до злочину можуть бути причетні міліціонери. "При відробленні цієї версії вчора був затриманий співробітник київської міліції, який працював керівником відділення у Солом’янському районному управлінні. Я так думаю, що він відчув, що буде затриманий і він ще 18 числа написав рапорт на звільнення, і 21 числа я його підписав", - додав він.

О.Крикун повідомив, що вчора замовник був затриманий, доставлений у слідче відділення, де він дав свідчення.

Начальник київського главку додав, що загалом у слідства було декілька версій цього злочину - це робота Тернопільським губернатором, робота заступником глави Київської ОМА і побутова версія.

"Сьогодні, згідно з тими свідченнями, які дає К. і співробітник міліції - це побутова версія. Через жінку. Співробітник міліції зустрічався з жінкою близько року, минулого року вони вирішили одружитися, але трапилося так, що Чижмарь перешкодив цьому одруженню замовника", - сказав він.

О.Крикун не сказав, хто ця жінка, і де вона працює, зазначивши лише, що вона родом із Тернополя.

За словами начальника київського главку, замовник і виконавець були знайомі давно, до цього декілька разів зустрічалися. О.Крикун повідомив, що згідно з показниками Дмитра К., грошей за вчинення злочину він не отримував, за словами Дмитра К., Ю.Чижмаря вони хотіли тільки налякати, щоб він не втручався у чужі відносини.

Щодо потерпілого, за словами О.Крикуна, Ю.Чижмарь зараз перебуває у лікарні, і дозволу лікаря на спілкування з ним немає, тому він ще не давав ніяких офіційних свідчень, з жінкою слідство поки також не спілкувалося.

Крім того, О.Крикун зазначив, що зараз згідно з наказом Міністра Анатолія Могильова проводиться службова перевірка і буде звільнено керівництво Солом’янського районного управління міліції.

Нагадаємо, 17 лютого Ю.Чижмарю плеснули в обличчя кислоту, коли він повертався з магазина. З 6% опіків обличчя другого-третього ступеня його забрали в Опіковий центр, дуже постраждали очі, є загроза втрати зору. Розглядалися дві версії: помста через ревнощі або професійна діяльність.

Юрій Чижмарь: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини