Київського чиновника облили кислотою через жінку

23.02.2011, 12:35
Київського чиновника облили кислотою через жінку - Фото
47826bb8dafdc8e1e481f364bf4dee3f.jpg

Заступника глави КОДА Юрія Чижмаря облили кислотою через ревнощі. За даними міліції, київський чиновник "перейшов дорогу" главі відділення міліції у Солом’янському районному управлінні, перешкодивши одруженню міліціонера

Київського чиновника облили кислотою через жінку

Заступника глави Київської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря (на фото) облили кислотою через ревнощі. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції начальник головного управління МВС України в місті Києві Олексій Крикун.

За словами О.Крикуна, внаслідок оперативно-розшукових заходів була отримана інформація про виконавця злочину. "Виконавець цього злочину - житель міста Києва Дмитро К., він вже 19 числа був затриманий", - нагадав начальник київського главку. За словами О.Крикуна, при обшуку у Дмитра К. знайшли пістолет ТТ з патронами до нього, а також кислоту. Все це міліція вилучила і зараз речові докази на експертизі.

О.Крикун розповів, що у процесі відроблення була отримана інформація, що до злочину можуть бути причетні міліціонери. "При відробленні цієї версії вчора був затриманий співробітник київської міліції, який працював керівником відділення у Солом’янському районному управлінні. Я так думаю, що він відчув, що буде затриманий і він ще 18 числа написав рапорт на звільнення, і 21 числа я його підписав", - додав він.

О.Крикун повідомив, що вчора замовник був затриманий, доставлений у слідче відділення, де він дав свідчення.

Начальник київського главку додав, що загалом у слідства було декілька версій цього злочину - це робота Тернопільським губернатором, робота заступником глави Київської ОМА і побутова версія.

"Сьогодні, згідно з тими свідченнями, які дає К. і співробітник міліції - це побутова версія. Через жінку. Співробітник міліції зустрічався з жінкою близько року, минулого року вони вирішили одружитися, але трапилося так, що Чижмарь перешкодив цьому одруженню замовника", - сказав він.

О.Крикун не сказав, хто ця жінка, і де вона працює, зазначивши лише, що вона родом із Тернополя.

За словами начальника київського главку, замовник і виконавець були знайомі давно, до цього декілька разів зустрічалися. О.Крикун повідомив, що згідно з показниками Дмитра К., грошей за вчинення злочину він не отримував, за словами Дмитра К., Ю.Чижмаря вони хотіли тільки налякати, щоб він не втручався у чужі відносини.

Щодо потерпілого, за словами О.Крикуна, Ю.Чижмарь зараз перебуває у лікарні, і дозволу лікаря на спілкування з ним немає, тому він ще не давав ніяких офіційних свідчень, з жінкою слідство поки також не спілкувалося.

Крім того, О.Крикун зазначив, що зараз згідно з наказом Міністра Анатолія Могильова проводиться службова перевірка і буде звільнено керівництво Солом’янського районного управління міліції.

Нагадаємо, 17 лютого Ю.Чижмарю плеснули в обличчя кислоту, коли він повертався з магазина. З 6% опіків обличчя другого-третього ступеня його забрали в Опіковий центр, дуже постраждали очі, є загроза втрати зору. Розглядалися дві версії: помста через ревнощі або професійна діяльність.

Юрій Чижмарь: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии