RU

Київська прокуратура викрила податкові махінації на 10 млн. грн.

10.10.2008, 09:55

Прокуратура столиці передала до суду кримінальну справу за фактами спроби оволодіння коштами з державного бюджету і ухилення від сплати податків на загальну суму 10 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі прокуратури міста Києва, відповідну кримінальну справу передано до суду. Директор одного з київських підприємств намагався оволодіти коштами з державного бюджету в розмірі 5 млн. грн. шляхом незаконної заяви на відшкодування ПДВ, умисного ухилення від сплати податків на суму 5 млн. грн., здійснення ним службової підробки і використання підроблених документів фінансово-господарської діяльності (ч. 1, 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Під час проведеного досудового слідства органами податкової міліції столиці встановлено, що директор зазначеного суб'єкта господарювання за попередньою змовою з іншими керівниками підприємств, щодо яких досудове слідство на цей момент триває, зловживаючи своїм службовим становищем, створив документальну видимість господарських операцій з виробництва і продажу через ряд підприємств товару - біоактивного вуглецевого сорбента на основі рослинної речовини.

Для цього було підроблено угоди щодо придбання компонентів товару у фіктивних підприємств, створено видимість виробництва сорбента за відсутності яких-небудь необхідних потужностей і оформлено розрахунки між підприємствами, що здійснили поставку і придбання товару за безготівковими коштами через багаторазове перерахування в одну з банківських установ.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини