RU

Київська міліція буде боротися з торгівлею пролісками

11.02.2009, 11:25

З 1 березня столична міліція починає операцію "Першоцвіт-2009".

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України в м. Києві, в рамках заходів, об'єднаних цією масштабною акцією, буде проведено перевірки місць законної і стихійної торгівлі на предмет наявності У продажу першоцвітів, занесених до Червоної книги України, таких як: різні види пролісків та інших рослин. Порушників будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

У цій акції візьмуть участь підрозділи міліції громадської безпеки Головного управління столичної міліції, районних управлінь і Лінійного управління в метрополітені, лінійних відділів в аеропорту і річпорту "Київ", столичного полку патрульної служби і полку міліції особливого призначення "Беркут", Управління столичної ДАІ і державної служби охорони. Працівниками цих служб для перевірок торгових точок на предмет забороненого товару і з метою залучення винних до адміністративної відповідальності буде створено мобільні групи спільно із представниками громадськості.

Операція "Першоцвіт - 2009" продовжиться до кінця травня цього року.

Нагадаємо, в Криму також проведуть операцію "Першоцвіт-2009.

Також нагадаємо, що громадяни, котрі здійснюють збір і продаж рідкісних ранніх рослин, нестимуть відповідальність відповідно до чинного законодавства. Відповідальність за збір, продаж і вивіз за кордон спричиняє за собою адміністративне стягнення. Розміри штрафів, передбачених за незаконну реалізацію пролісків, згідно із Кодексом України про адміністративні правопорушення складають від 51 до 136 грн.

За збір пролісків передбачено штраф у сумі від 340 до 850 грн. Крім того, згідно із постановою Кабінету Міністрів України за незаконний збір проліска слідує відшкодування збитків у розмірі від 2,40 грн. до 15 грн. за кожну рослину.

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини