RU

Київські студенти протестують проти реформ Табачника

31.01.2011, 11:35

Більше сотні студентів під стінами комітетів Верховної Ради протестують проти освітніх реформ Міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра Табачника. Студенти скандують: "Знання - не товар, універ - не базар".

Учасники акції пояснили кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, що їх не влаштовує перспектива скорочення держзамовлення і ліквідація автономії вишів.

Депутати протискуються на засідання погоджувальної ради крізь натовп, ним услід студенти кидають зім'яті листи конспектів.

Нагадаємо, раніше Віце-спікер Микола Томенко запропонував 4 лютого викликати у парламент міністра Д.Табачника, щоб той розповів, чого школярам і студентам чекати у новому році. "Мільйони школярів, студентів, їхні батьки стають заручниками невідомості, яка чекає їх в 2011 році... Я наполягатиму, щоб 4 лютого... ми заслухали Міністра освіти і науки... Щоб він пояснив, якою буде державна політика у сфері освіти України, щоб знову напередодні вступних іспитів у нас не стояли кілометрові черги, і батьки з дітьми не знепритомнювали, не знаючи, якою буде система вступної кампанії", - сказав він. До того ж М.Томенко попередив, що у разі прийняття парламентом змін до Закону про освіту буде ліквідована автономія вишів.

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини