RU

Київські митники конфіскували Ан-72 вартістю 5 млн. грн.

15.04.2010, 17:30

Київська митниця конфіскувала літак Ан-72-100 вартістю близько 5 млн. грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Держмитслужби України.

Так, як зазначили у відомстві, Київська регіональна митниця в рамках угоди, укладеної між компанією з Арабських Еміратів і столичним авіаційним заводом, оформила вантаж - літак Ан-72-100 цивільної авіації, який прибув на територію України для ремонту.

Згодом до Держмитслужби України із заявою звернулася російська компанія щодо проведення митного оформлення зазначеного літака, яка в документах була заявлена як його одержувач. Але українські митники з'ясували у російських колег, що такої фірми, як учасника зовнішньоекономічної діяльності, у Росії немає.

Отже, констатували у Держмитслужбі, зазначений літак був заявлений до переміщення через кордон України з наданням митному органу документів, що містять неправдиві дані про вантажоодержувача.

У зв'язку з порушенням митних правил літак вартістю майже 5 млн. грн. вилучений, а його подальша доля буде вирішуватися в судовому порядку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини