RU

Київщина йде на допомогу Прикарпаттю

06.08.2008, 14:16

Київська область відновлюватиме дороги та греблі у Прікарпатті, а також забезпечуватиме плодово-овочевою продукцією бюджетні організації в потерпілих районах. Про це заявила голова Київської облдержадміністрації, член Народного Союзу "Наша Україна" Віра Ульянченко. За її словами, зараз у закріплених за столичним регіоном Коломийському, Косівському та Снятинському районах працює начальник управління промисловості, транспорту та зв'язку Київської ОДА Віктор Крутоус.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі НУНС, В. Ульянченко зауважила, що В. Крутоус залишився на місці, щоб детальніше вивчити ситуацію та зібрати пропозиції місцевої влади з приводу необхідного для ліквідації наслідків стихії. "Київська облдержадміністрація візьме на себе обсяг робіт з відновлення доріг, гребель та берегових укріплень. Тому там залишився начальник управління Крутоус, який вивчить цю можливість", - пояснила чиновник.

Крім того, голова Київської ОДА сказала, що в кінці цього тижня В. Крутоус повинен повернутися до Києва з конкретними пропозиціями щодо кожного району. "Співробітники Київської ОДА перебуватимуть в закріплених за нами районах доти, доки люди потребуватимуть нашої допомоги", - запевнила В. Ульянченко.

Водночас, губернатор Київської області наголосила, що Київщина готова забезпечити плодово-овочевою продукцією бюджетні організації в потерпілих районах. Зокрема, школи, дитячі садки та лікарні. "Тому зараз наші співробітники на місці вивчають можливість завезення, зберігання та розподілу цієї продукції. Крім того, Київська ОДА допоможе потерпілим сім'ям у підготовці дітей до школи. Ми завеземо туди шкільну форму, обладнання і все, що необхідно школярам", - підсумувала вона.

Досьє на Віру Ульянченко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини