RU

Холеру виявили вже у Запорізькій області

07.06.2011, 13:20
Холеру виявили вже у Запорізькій області - Фото
ac1918a86329c03ab649519a67d012e1.jpg

Холеру виявили вже у Запорізькій області
У Запорізькій області у річці Молочна виявлено холероподібний вібріон. За даними Мелітопольської міськсанепідемстанції, холероподібний вібріон висіяний у всіх чотирьох пробах, взятих фахівцями СЕС минулого тижня у річці Молочна і стоках очисних споруд.

За інформацією завідувача епідвідділом міськСЕС Мелітополя Лариси Саприкіної, дані результати досліджень свідчать про те, що у річці Молочній купатися небезпечно, оскільки ризик захворіти дуже високий, а також про те, що у місті є люди - носії небезпечного вібріона. Водночас цього року хворих, в яких виявлявся холероподібний вібріон, в інфекційний стаціонар поки не надходило, хоч з 1 червня на наявність холероподібного вібріона обстежуються всі, хто звертається до лікувальних установ з приводу дисфункцій кишечника, - передає УНІАН.

Головний санітарний лікар Запорізької області Анатолій Севальнєв зазначає, що проведення досліджень, внаслідок яких було виявлено холероподібний вібріон, не пов'язане із ситуацією у Маріуполі. "Фахівці санепідслужби регіону в межах декількох міжнародних моніторингів наявність холерних і холероподібних вібріонів контролюють у 100 стаціонарних пунктах області постійно", - повідомив він.

Головний санітарнй лікар Запорізької області також зазначив, що річка Молочна не є водоймищем, води якого використовуються для забезпечення централізованого питного водопостачання населених пунктів.

У Маріуполі за останню добу в лікарню нові хворі холерою не потрапляли. Шпиталізовані зараз 14 людей. Медики зазначили, що їхній стан поліпшується. Ще декілька носіїв недуг - під наглядом лікарів. Санслужби по декілька разів у день перевіряють морську і річкову воду. Коли показники повернуться у норму, фахівцям складно сказати.

Нагадаємо, річка Молочна - найбільша (протяжність - 197 км, площа басейну - 3450 км кв.) річка північно-західного Приазов'я Запорізької області України. Впадає у Молочний лиман Азовського моря. На берегах ріки Молочна стоять три великі міста Запорізької області: Мелітополь, Токмак і Молочанськ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини