RU

Холера в Маріуполі відступила

31.08.2011, 14:31
Холера в Маріуполі відступила - Фото
facad983654494a7e46c213c120fbedf.jpg

Холера в Маріуполі відступила
Станом на сьогоднішній день всіх хворих та вібріоносіїв холери в Маріуполі виписано з лікарень після видужання. Вогнище захворювання в місті ліквідовано й закрито. Про це заявила Донецька обласна санітарно-епідеміологічна станція.

У поточному році в Маріуполі в період з 29 травня до 29 серпня зареєстровано 32 випадки захворювання людей на холеру та 22 випадки вібріоносійства холери, викликані токсигенним штамом холерного вібріона Ель-Тор. За попередніми висновками науковців, які займалися вивченням ситуації, збудник холери був завезений в місто з інших регіонів земної кулі.

"На жаль, в Маріуполі існують умови для поширення холери у водних об'єктах (річки Кальміус, Кальчик, Азовське море). Це пов'язано із забрудненням даних водосховищ скидами незнезаражених вод зливової каналізації, в яку потрапляють контаміновані збудником холери несанкціоновані господарсько-фекальні стоки. Також сприяє забрудненню можлива фільтрація вмісту вигрібних ям, розміщених в неканалізованій частині міста, поблизу даних водосховищ, в умовах високого стояння ґрунтових вод, що призводить до зараження риби", - сказано в повідомленні.

Крім того, Держсанепідслужбою з метою недопущення масових випадків захворювання холерою, пов'язаних з централізованими факторами передачі (питною водою, продуктами харчування тощо) був посилений контроль за водопостачанням, санітарним очищенням, ринками, підприємствами громадського харчування й торгівлі, промисловими підприємствами, посилено також лабораторний моніторинг факторів навколишнього середовища Маріуполя.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини