RU

Харківська міліція продавала зброю по 300-400 грн.

19.09.2011, 14:20
Харківська міліція продавала зброю по 300-400 грн. - Фото
1071bbd8fd4433401e8c1a169cc8c04f.jpg

Харківська міліція продавала зброю по 300-400 грн.

У МВС заявляють, що зі своїми колегами, які торгували табельною зброєю, впоралися без допомоги "Альфи", і ця зброя жодного відношення до вбивства харківського бізнесмена не має. Про це заявив сьогодні на брифінгу начальник департаменту внутрішньої безпеки МВС Олександр Мечетной.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мечетной сказав, що 23 одиниці табельної зброї було викрадено техніком з озброєння, який реалізовував зброю серед своїх колег-міліціонерів протягом серпня-вересня. Мечетной спростував інформацію про те, що було викрадено більше 40 одиниць зброї. "Наголошую: з райвідділу було вкрадено 23 одиниці зброї, в даний момент всі вони знайдені і знаходяться знову в черговій частині управління", - сказав він. Він також спростував інформацію про те, що в затриманні співробітників міліції, причетних до торгівлі зброєю, брав участь спецпідрозділ "Альфа".

Мечетной зазначив, що розслідуванням даного факту займалися департамент внутрішньої безпеки МВС і управління по боротьбі з організованою злочинністю Харківської області.

Мечетной також повідомив, що була винесена одна ракетниця, один автомат Калашнікова і 21 пістолет. Відповідаючи на питання журналістів, він уточнив, що зброя продавалася по 300-400 грн. Міліціонери пояснили свої дії тим, що вважали зброю списаною, непридатною до стрільби, і купували її з метою колекціонування.

Крім цього, перевіркою встановлено, що дана зброя не була задіяна в жодному із зафіксованих злочинів, в тому числі і у вбивстві харківського бізнесмена. Він також звернув увагу на те, що зброя було вилучено до того, як це вбивство було скоєне.

За даним фактом прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу за статтями 262 і 263 Кримінального кодексу, трьох співробітників МВС затримано: техніка, що виносив зброю, ще одного співробітника технічного сектора, начальника Комінтернівського райвідділу міліції Харкова, а також ще одну особу, яка не є співробітником міліції і в даній схемі виконувала функції водія.

Також службове розслідування проводить дисциплінарна комісія МВС, за результатами розслідування буде підписано наказ міністра внутрішніх справ щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності всіх співробітників міліції, причетних до даної справи, включаючи керівників.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини