RU

Єхануров: 96,3 га землі "пошли" на зміцнення берегу у смт. Чорноморське

22.04.2009, 16:13

Міністерство оборони виділило 96,3 гектарів землі у селищі міського типу Чорноморське для проведення берегоукріплювальних робіт. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам заявив глава оборонного відомства Юрій Єхануров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Єхануров уточнив: "Прийняте рішення про виділення 96,3 гектарів після того, як там працювала група на виїзді. Йдеться про те, що там руйнується берег, і вони три чверті території вже зробили, а на одній чверті, там, де наша військова частина, вони не могли продовжувати роботу".

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України припинив незаконну передачу Міністерством оборони 33 ділянок землі загальною площею 255 га. Крім того, Контрольно-ревізійному управлінню доручено почати перевірку в Міністерстві оборони.

У відповідь Ю.Єхануров заявив, що відзвітував за всі віддані його відомством гектари землі, але Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко його звіт не задовольнив. "Якщо є проблемні питання, я прошу громадськість, прошу вас всіх: створіть робочі групи, ми дамо вам можливість подивитися кожне рішення, яке приймало Міністерство оборони", - запропонував він.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини