RU

Хакери помстилися Bloodhound Gang за український прапор

05.08.2013, 17:39
Хакери помстилися Bloodhound Gang за український прапор - Фото
Бас-гітарист Джаред Хасселхоф з групи Bloodhound Gang: мочиться на сцені в Києві і підтирається прапором РФ в Одесі
Сайт американської панк-групи Bloodhound Gang, баст-гітарист якої справляв малу нужду на сцені 30 липня в Києві і зачепив український прапор, заблокований хакерською атакою. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомили учасники хакерського руху Anonymous.

Вони відзначили, що "поки українські політики відмовчуються", хакери вже починають дії: влаштували DDos-атаку на сайт групи.

Сайт групи недоступний вже кілька годин.

Нагадаємо, 30 липня на концерті в Києві учасники групи Bloodhound Gang вживали сильний алкоголь прямо на сцені. На всіх концертах в Україні музиканти вивішували український прапор на знак вшанування. У якийсь момент п'яний бас-гітарист Джаред Хасселхоф, якого відчутно хитало по сцені, став справляти малу нужду і пройшовся повз прапора. Очевидці кажуть, що прапор не постраждав. Головний соліст групи, коментуючи пияцтво на сцені, поспішив підтвердити очевидне: "Ви ж знаєте, що ми - ідіоти". Після цього він запропонував кричалку, підтриману залом: "Fuck the Russia, fuck the Russia!". Однак витівка з прапором вже стала приводом для міліції в Україні порушити справу.

Днем пізніше в Одесі Хасселхоф, побачивши на сцені прапор Росії, зірвав стяг і помістив на його місце прапор України. Процес супроводжувався схвальними вигуками одеситів. Підбадьорюваний натовпом, музикант взяв російський прапор і зі словами "не кажіть про це Путіну" засунув його в штани і простягнув між ніг. По цій справі в Росії так само порушено справу проти учасників групи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини