RU

"Караванський стрілок" напевно ще в Україні, - МВС

15.10.2012, 14:13
ef07bcd9db770f9aed04d3568eae2cde.jpg
Незалежно від того, що минуло вже майже три тижні після розстрілу охоронців в ТЦ "Караван" і злочинець досі не знайдений, вся міліція України продовжує працювати в посиленому режимі. Про це повідомив прес-секретар УМВС Володимир Поліщук, якого цитують УНН.

"У пошуках Ярослава Мазурка задіяні всі оперативні служби міліції. Його оголосили в міжнародний розшук. Система Інтерпол шукає його всілякими оперативними методами. Це не обов'язково працівники міліції у формі і броніжелетах. Це люди, які отримують інформацію і її перевіряють. Звичайно, задіяні всі підрозділи ДАІ, ведеться перевірка автотранспорту на дорогах. У всіх регіонах йде інтенсивна робота правоохоронних органів, оскільки злочинець може пересуватися по всій Україні. Є велика ймовірність, що він ще на території України. Ця ймовірність становить 99%", - зазначив Поліщук.

Щодня в міліцію надходить певна оперативна інформація від громадян про місцезнаходження "караванського стрілка", вона реєструється і вся без винятку перевіряється. "Від громадян надходить від 10 до 20 дзвінків на день. Більше того, навіть мені дзвонять і я передаю інформацію оперативникам для перевірки", - сказав Поліщук.

Також Поліщук зазначив, що інформація, яку повідомив на допиті правоохоронцям охоронець ТРЦ "Караван" Павло Феденков, який вижив, не підлягає оприлюдненню в ЗМІ. Це пов'язано з таємницею слідства і безпекою конкретних людей. "Є таке поняття, як таємниця слідства. Зараз і так вже дуже багато чуток, домислів. В ЗМІ розповсюджено 99% неправдивої інформації, яка не сприяє слідству. Певний режим мовчання пов'язаний з таємницею слідства", - зазначив Поліщук.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини