RU

"Караванський стрілок" готувався до вбивства, - Захарченко

09.10.2012, 16:05
6a52b0190a366b7a8d58fceb9112f6d0.jpg
Чоловік, який розстріляв чотирьох охоронців "Каравану", швидше за все психологічно був готовий до вбивства. Про це в інтерв'ю ТСН заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

"Ви бачите, що моральний та психологічний стан цієї людини був таким, що чоловік готовий був почати постріли. Наприклад, якби його затримали за те, що він просто зберігав вогнепальну зброю. За це так, дійсно, це злочин, це заборонено законом - але відповідальність не така. А людина морально була готова зробити це", - сказав Захарченко.

За його словами, фахівці МВС зараз досліджують, що могло викликати такий психологічний стан у вбивці, щоб "він почав полювати". Також Захарченко зазначив, що під час проведення слідчих дій з'ясувалося - у чоловіка було обладнання для виготовлення патронів. "Я вже говорив про те, що на його пістолеті був спеціальний прилад для уловлювання гільз після відстрілу. Відповідно також чоловік готувався, щоб на місці якомога менше залишити після себе слідів скоєного злочину", - додав міністр.

На питання, чи був вилучений під час обшуку в приміщеннях підозрюваного Ярослава Мазурка пістолет, з якого вбили охоронців, Захарченко відповів, що є таємниця слідства. Однак запевнив, що МВС не приховує від ЗМІ ніякої інформації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини