RU

"Караван" вже роздав 100 тисяч за голову "караванського стрілка"

07.12.2012, 10:45
10a9b1fffe4307e64404d89307ed4608.jpg
У день, коли в торговому центрі "Караван" стався розстріл охоронців, адміністрація магазину зробила гучну заяву: "Тому, хто надасть будь-яку інформацію про злочинця, буде виплачено винагороду в розмірі 100 тисяч гривень". Гроші вже знайшли своїх адресатів, - передає Комсомольська правда в Україні.

Спочатку на гонорар претендував киянин Андрій, який 7 листопада знайшов тіло підозрюваного у вбивстві охоронців Ярослава Мазурка, вигулюючи собаку в Сирецькому лісопарку. Однак грошей йому не дісталося.

В адміністрації "Караван" з цього приводу розповіли: "Та ми вже все виплатили! Гроші розподілили так: 50 тисяч гривень отримав той чоловік, який першим подзвонив в міліцію і сказав, що впізнав у " караванському стрілці" Ярослава Мазурка".

"До міліції зателефонував мешканець Львівської області. Він дивився телевізор, де показували відео з "Каравану" і впізнав злочинця. Ми вже передали цій людині гроші. Решту 50 тисяч поділили на три рівні частини і віддали родинам загиблих охоронців. Віддали ще в день похорону хлопців", - розповіли в магазині.

А щодо киянина, який знайшов тіло Мазурка, ситуацію прокоментували так: "Наскільки нам відомо, труп знайшов не він особисто, а його собака. А платити гроші собаці, самі розумієте, - нерозумно. Так що Андрію розраховувати нема на що".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини