RU

Карантинні інновації. Розроблено маску-очищувач повітря: фото

28.08.2020, 16:51
Карантинні інновації. Розроблено маску-очищувач повітря: фото - Фото
Фото: LG.com

Компанія LG анонсувала портативний очищувач повітря, який можна носити на обличчі як маску, пише Verge.

У масці PuriCare Wearable Air Purifier передбачені датчики для визначення вдиху і видиху, що регулюють роботу двох вентиляторів: від вдиху вентилятори автоматично прискорюються, сприяючи всмоктуванню повітря, а при видиху сповільнюються, щоб зменшити опір повітря при виході.

Перед кожним вентилятором встановлені HEPA-фільтри класу H13, які вловлюють дрібні частинки. Очищувач повітря призначений для заміни саморобних масок, а також одноразових, які були в дефіциті в цьому році.

Фото: LG.ua

В LG не стверджують, що її маска сприяє уповільненню розповсюдження коронавірусу. Виробник очікує завершення сертифікації та тестування пристрою і готується презентувати продукт на виставці в Берліні.

  • Заявлений час роботи в режимі низького енергоспоживання становить 8 годин, а в режимі підвищеної потужності - 2 години. Терміни випуску і вартість маски поки не оголошені.
  • Для запобігання поширенню коронавирусної інфекції діти з 12 років повинні, як і дорослі, носити захисні маски. Про це йдеться в оновлених рекомендаціях  Всесвітньої організації охорони здоров'я, оприлюднених ввечері 21 серпня.
  • Міністерство охорони здоров'я 25 серпня оновило правила для навчання в школах під час епідемії, тому з 1 вересня учні 1-4 класів пересуватися по школі можуть без медичної маски.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини