Карантин. Як подати документи на зарахування до першого класу

03.04.2020, 10:41
Карантин. Як подати документи на зарахування до першого класу - Фото
Першокласниці (фото - schudio.com)

У Міносвіти підкреслили, що при зарахуванні до першого класу заборонено проводити конкурси для перевірки знань, виняток - приватні школи

В Україні через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 школи зможуть приймати документи для зарахування до першого класу онлайн або переносити термін їхнього прийому в залежності від карантину. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Закон, прийнятий для запобігання епідемії COVID-19 дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину - це стосується і навчальних закладів. Тобто прийом документів для зарахування може бути організований гнучко, зокрема - онлайн. Зокрема, це стосується і зарахування до перших класів ", - зазначила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Читайте також: Кличко про відновлення занять у школах: Боротьба з хворобою тільки починається

Рішення про гнучкий режим прийому документів на час карантину може прийняти директор школи, наприклад, дозволити подавати документи в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.

Строки прийому документів для зарахування до школи визначають органи місцевого самоврядування. При цьому термін прийому заяв не може бути менше місяця.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

"Терміни прийому документів для зарахування визначають на місцях. Однак через епідеміологічну ситуацію ми рекомендуємо організувати цей процес після карантину. При зарахуванні до першого класу заборонено проводити конкурси та заходи для перевірки знань і компетенцій дитини. Це припустимо тільки для приватних навчальних закладів і спеціалізованих установ системи культури і спорту", - повідомила Мандзій.

  • В Україні з 12 березня закрили школи і вузи через поширення коронавірусу COVID-19.
  • 17 березня Кабмін запровадив посилені заходи боротьби з коронавірусом в Україні: перелік обмежень.
  • 26 березня Мандзій повідомляла, що навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством, 1 липня, крім випускників 11 класів.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.