Карантин в Гонконзі: обов'язкові GPS-трекери і очікування раптових відеодзвінків

19.03.2020, 11:20
Карантин в Гонконзі: обов'язкові GPS-трекери і очікування раптових відеодзвінків - Фото
Фото: скріншот відео www.news.gov.hk

Влада Гонконгу зобов'язала всіх, хто приїжджає до міста, носити електронні браслети для відстеження свого переміщення. Керівництво не вважає, що від цього страждає приватність, а планує таким чином стежити за виконанням карантину COVID-19. Влада Гонконгу вже закупила 60 000 браслетів, пише The Register.

Браслети підключаються до спеціального додатку в смартфоні користувача, який відправляє дані через інтернет. Гаджети захищені від втручання. Якщо вони зламаються або відключаться від телефону додаток надсилає сигнал тривоги до відділення охорони здоров'я і поліції.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Крім відстеження переміщення користувачам також будуть надходити раптові відеодзвінки. Це повинно допомогти точно контролювати, що людина перебуває вдома.

  • Раніше влада Ізраїлю прийняла рішення використовувати контртерористичні заходи для контролю за виконанням карантину. За громадянами стежитимуть через смартфони. За допомогою стеження за смартфонами влада буде знати переміщення інфікованих коронавірусом людей і їхні контакти з іншими людьми.

Читайте російською: Карантин в Гонконге: обязательные GPS-трекеры и ожидание внезапных видеозвонков

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников