Карантин. Пересування між областями обмежать у разі погіршення ситуації

03.04.2020, 17:38
Карантин. Пересування між областями обмежать у разі погіршення ситуації - Фото
Ілюстративне фото: прес-служба ДПСУ

Зараз ОДА повинні встановити КПП, щоб міряти температуру подорожнім. Якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, рух між областями перекриють

У разі погіршення епіедміологіческой ситуації обласні та Київська держадміністрації повинні обмежити пересування між областями. Про це йдеться в новій редакції постанови Кабміну про карантин.

Зараз ОДА повинні будуть облаштувати на пунктах в'їзду-виїзду в області контрольно-проускні пункти, на яких будуть безконтактно міряти температуру подорожнім. Для цього залучатимуть військовослужбовців, а також працівників і матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств незалежно від форми власності, частин і підрозділів Міноборони та МВС.

Також ОДА будуть при необхідності переводити студентів-інтернів на заочну форму навчання і залучати їх до надання медичної допомоги.

  • З 12:00 18 березня в Україні заборонено залізничні, авіа та автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення. На особистому транспорті пересуватися можна.
  • 3 квітня Чернівецьку область повністю закрили на карантин: перетин адмінкордонів області заборонено для всього приватного транспорту.
  • Сьогодні Кабмін посилив карантин: дивіться список обмежень. Найближчим часом очікується пік захворюваності.

Дивіться також: Не на тому фокус. Альтернативні методи для боротьби з COVID-19 і кризою в Україні

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями