RU

Карантин. Масові заходи дозволять проводити одними з останніх - МОЗ

18.05.2020, 12:33
Карантин. Масові заходи дозволять проводити одними з останніх - МОЗ - Фото
Віктор Ляшко (Фото: Сергій Долженко/ЕРА)

Міністерство охорони здоров'я буде пропонувати знімати обмеження на проведення масових заходів на останніх етапах виходу з карантину. Про це сьогодні на брифінгу заявив головний санлікар Віктор Ляшко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Масові заходи будуть відкриватися одними з останніх, оскільки масові заходи - це масове скупчення людей і найбільший ризик передачі інфекційної хвороби, яка передається крапельним шляхом. Тому масові заходи будемо пропонувати відкривати на останніх етапах виходу з карантину і тільки після стабілізації епідемічної ситуації", - зазначив Ляшко.

Він не сказав, чи буде дозвіл на проведення масових заходів одночасно для всіх областей, уточнивши, що пом'якшення розглядається тільки в тих областях, які будуть відповідати епідеміологічним показникам.

Головний санлікар уточнив, що серед таких показників розглядається: захворюваність на 100 000 населення за останні 7 днів, завантаженість  ліжкового фонду в тій чи іншій області, кількість тестувань за останні сім днів.

"Можливо ще буде розглядатися коефіцієнт приросту - динаміка зростання або стабілізації кількості нових випадків коронавірусної хвороби", - повідомив Ляшко.

Читайте також: МОЗ дозволить відкрити пляжі: морська вода і сонце вбивають коронавірус

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини