RU

Канадські хірурги безкоштовно прооперують поранених бійців АТО

05.10.2015, 15:06
Канадські хірурги безкоштовно прооперують поранених бійців АТО - Фото
Фото: facebook.com/cufoundation
Пластичні хірурги з Канади проведуть у Києві 23 жовтня - 1 листопада безкоштовні операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО. Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і руках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м'яких тканин і рубців. Про це сказано на сторінці організації Ukraine Canada Foundation в Facebook.

"З 23 жовтня по 1 листопада ми будемо в Києві оперувати в Центральному військовому госпіталі, будемо проводити операції для поранених активістів і воїнів... Операції є безкоштовними", - сказала директор гуманітарних ініціатив Ukraine Canada Foundation Христина Валер.

"Ми сподіваємося, що зможемо зробити 30-40 операцій", - додала Валер.

Поранених, які потребують операцій, просять записуватися за телефонами: +380954353033; +380970055545, або відправляти особисті повідомлення на сторінку організації Ukraine Canada Foundation в Facebook.

Уряд Канади виділив на операції 1,2 млн канадських доларів.

Дана місія - вже третя за рахунком. У ході попередніх двох були прооперовані близько 60 осіб. Планується проведення ще однієї такої місії в лютому 2016 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини