Кабмін призначив "головного з коронавірусу" в Україні

26.02.2020, 15:05
Кабмін призначив
Віктор Ляшко (Фото: прес-служба Кабміну)

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко призначений головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни. Про це сьогодні на брифінгу за підсумками засідання повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Для того, щоб посилити систему, яка повинна запобігати проникненню на територію України цього захворювання (коронавірусу, - ред.), ми призначили Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни. З сьогоднішнього дня персонально ця людина буде... координувати дії органів держвлади, всіх служб", - повідомив Гончарук.

У сферу відповідальності Ляшка також увійде обов'язок максимально локалізувати вірус в разі потрапляння в Україну. Ляшко повідомив, що в Україні як і раніше жодного зареєстрованого випадку коронавірусної інфекції.

Ляшко додав, що посада головного санлікаря вводиться заново, оскільки в його повноваженнях знаходиться введення карантину в разі виявлення особливо небезпечних інфекцій. Також за поданням головного санлікаря будуть встановлюватися протиепідемічні обмеження - заборона на масові заходи, закриття дитсадків, шкіл та інших громадських місць.

  • 24 лютого Ляшко заявив, що Кабмін поверне посаду головного державного санітарного лікаря для вирішення питань в періоди загрози виникнення епідемії.  Йдеться про відновлення санітарно-епідеміологічної служби.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса