RU

Кабмін звільнив студентів-медиків від обов'язкового відпрацювання

31.05.2017, 15:29
Кабмін звільнив студентів-медиків від обов'язкового відпрацювання - Фото
Лілія Гриневич
Кабінет міністрів України прийняв постанову, якою остаточно скасується обов'язкове працевлаштування студентів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду сьогодні, 31 травня 2017 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України.

"Обов'язкове працевлаштування для інших студентів було скасовано ще в минулому році, але працевлаштування студентів-медиків залишили в зв'язку з позицією профільних установ. Тепер студенти-медики зможуть розпоряджатися собою після випуску і реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи", - пояснила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Рішення було прийнято в зв'язку зі змінами в законодавстві.

Раніше законом України про внесення змін до закону про вищу освіту були скасовані норми щодо обов'язкового працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Студенти, котрі за навчалися за державним замовленням, раніше повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад. У разі, якщо випускник не хотів працювати, йому надавалося право відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювалося фінансовою інспекцією.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини