Кабмін затвердив перенос робочих днів в 2017 році

16.11.2016, 16:35
Кабмін затвердив перенос робочих днів в 2017 році - Фото
d2af69d335d4bb09a31cb3000c4983e1.jpg

Розпорядженням Кабміну два робочих дня в 2017 році переносяться на вихідні у зв'язку зі святкуванням 9 травня і Дня Незалежності України

У середу, 16 листопада, Кабінет міністрів прийняв розпорядження про перенесення робочих днів у 2017 році. Проект акта на засіданні уряду представив глава Мінсоцполітики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Кабміну.

Документом рекомендується в наступному році для працівників підприємств, установ та організацій з п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними, за винятком органів Пенсійного фонду, Укрпошти, Держказначейства і банківських установ, перенести робочі дні

- з понеділка 8 травня - на суботу 13 травня;

- з п'ятниці 25 серпня - на суботу 19 серпня.

Перенесення робочих днів буде сприяти раціональному використанню робочого часу і створенню сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня і Дня Незалежності України, зазначили в уряді.

"Це не призведе до зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить