Кабмін заборонив санітарну вирубку лісів

11.05.2016, 16:53
Кабмін заборонив санітарну вирубку лісів - Фото
Остап Семерак

Кабінет міністрів заборонив санітарну вирубку лісів до перегляду нормативно-правових актів, які її регулюють. Також прийнято рішення про звільнення керівника Держлісагентства Олександра Ковальчука. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології Остап Семерак.

Міністр зазначив, що прийняття цього рішення є реакцією уряду на його звіт про інспекцію національних парків Карпатського регіону.

"Прем'єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, яка виключить варварську вирубку лісів", - зазначив Семерак.

Кабмін також доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції в сфері охорони лісових ресурсів та в двотижневий термін проінформувати уряд про результати.

Також протягом місяця Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіон, Держлісагентство, Держрибагентство повинні подати Кабміну відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу в цій сфері і передачі йому всіх контрольних функцій, повідомив Семерак.

У Мінприроди опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю