RU

Кабмін пропонує назавжди встановити в Україні зимовий час

28.02.2012, 15:30
Кабмін пропонує назавжди встановити в Україні зимовий час - Фото
d5b8e09c1ad75cd7dabffd10b9832143.jpg
Законопроектом № 10125 від 27 лютого 2012 року, поданому в парламент Кабінетом міністрів, пропонується навесні останній раз перевести стрілки годинника на літній час, а восени скасувати дію літнього часу й уже не переводити годинникової стрілки.

Рішення ще раз в цьому році перейти на літній час обгрунтовано проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, що викликало б необхідність завчасного інформування європейської громадськості про зміну порядку обчислення часу в Україну.

Проектом закону на всій території Україні запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки. Передбачається, що в разі його прийняття закон набуде чинності з 1 листопада 2012 року.

У пояснювальній записці до документа зазначається, що прийняття цього закону забезпечить поліпшення стану здоров'я громадян, скоротить кількість аварій та сприятиме рівню працездатності населення.

У той же час, Міністерство з питань надзвичайних ситуацій України та Державна комісія єдиного часу й еталонних частот підготували власні законопроекти.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини