Кабмін переніс два робочих дня в 2017 році на вихідні

16.11.2016, 17:00
Кабмін переніс два робочих дня в 2017 році на вихідні - Фото
319f9a687e9a9f52b6512b27abeb69cf.jpg

У середу, 16 листопада, Кабінет міністрів прийняв розпорядження про перенесення робочих днів у 2017 році. Проект акта на засіданні уряду представив глава Мінсоцполітики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Кабміну.

Документом рекомендується в наступному році для працівників підприємств, установ та організацій з п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними, за винятком органів Пенсійного фонду, Укрпошти, Держказначейства і банківських установ, перенести робочі дні:

- з понеділка 8 травня на суботу 13 травня;

- з п'ятниці 25 серпня - на суботу 19 серпня.

Перенесення робочих днів буде сприяти раціональному використанню робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня і Дня Незалежності України, відзначили в уряді.

"Не призведе до зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У січні українці відпочиватимуть 11 днів 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у TwitterFacebookВКонтакте і Одноклассникахв одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента