RU

Кабмін виділив 10 млн. грн. на термінову евакуацію українців з Єгипту

03.02.2011, 13:35
Кабмін виділив 10 млн. грн. на термінову евакуацію українців з Єгипту - Фото
9e979fd46fc9b9194e217994ed302be1.jpg

Кабмін виділив 10 млн. грн. на термінову евакуацію українців з Єгипту
Кабінет Міністрів України виділив 10 млн. 299 тис. грн. для невідкладної евакуації громадян України з території Арабської Республіки Єгипет. Відповідне розпорядження N78-р від 31 січня розміщено на сайті уряду.

У повідомленні зазначено, що кошти на евакуацію виділяються МНС України. Міністерству фінансів доручено здійснити ці витрати коштами резервного фонду державного бюджету.

Також Міністерству з надзвичайних ситуацій доручено узгодити у триденний термін із Міністерством фінансів і Міністерством економічного розвитку і торгівлі перелік витрат, пов'язаних із здійсненням невідкладної евакуації громадян України з Арабської Республіки Єгипет в Україну.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України рекомендувало українцям стриматися від поїздок в Єгипет, а також звернулося до туристичних агентств з проханням попереджати туристів про нестабільну ситуацію у цій державі.

Наразі сотні демонстрантів, що вимагають відставки Президента Єгипту Хосні Мубарака, залишаються на площі Тахрір у центрі Каїра після того, як протягом середи близько 600 людей отримали поранення і троє загинули внаслідок запеклих зіткнень з прихильниками єгипетського лідера.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини