RU

Кабмін сьогодні займеться впровадженням в життя скасування техогляду

20.07.2011, 13:50
Кабмін сьогодні займеться впровадженням в життя скасування техогляду - Фото
56e8d8362b480008aefabf5d0dd60bb3.jpg

Кабмін сьогодні займеться впровадженням в життя скасування техогляду
Кабінет міністрів України збирається сьогодні затвердити план реалізації закону про скасування обов'язкового техогляду. Про це повідомив прем'єр-міністра України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

"Буде затверджено план реалізації нещодавно ухваленого закону, ініційованого президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, яким усувається надмірне державне регулювання в сфері автомобільних перевезень", - сказав Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що всі необхідні для реалізації закону акти повинні бути підготовлені протягом місяця. Також, з його слів, сьогодні буде обговорюватися проект змін до Кодексу про адміністративну відповідальність, якими пропонується посилити відповідальність водіїв за порушення правил руху і за зупинку на смузі для громадського транспорту.

"Це також важливе питання, оскільки шляхи проходження і зупинки міського транспорту переобтяжені приватними автомобілями. Треба перейти на рівень європейських взаємовідносин на дорогах, особливо це актуально напередодні проведення Євро-2012", - зазначив він.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини