RU

Кабмін назвав суми компенсацій аграріям, що постраждали від стихійного лиха

12.08.2008, 13:24

Кабінет Міністрів України виплатить сім'ям, потерпілим від стихійного лиха на Заході України компенсацію за загиблу худобу і втрату сільськогосподарської продукції на присадибних ділянках і в містах. Про це сьогодні повідомила журналістам Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денисова.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, за втрату худоби буде виплачено такі суми: 2 тис. грн. за одиницю великої рогатої худоби, за одиницю молодняку великої рогатої худоби – 800 грн., 500 грн. за свиню, 2000 грн. за одного коня, 300 грн. – за одну вівцю, 200 грн. за одну бджілосім'ю. При цьому, відповідаючи на запитання журналістів, чи виплачуватимуться компенсації за загибель домашньої птиці, Л. Денисова сказала, що ні.

Крім того, уряд виплатить за зруйновані будівлі у потерпілих регіонах суму з розрахунку 50 грн. за один квадратний метр загальної площі. За втрату майна – компенсація становитиме 1 тис. грн., крім третьої категорії потерпілих сімей, яким ці кошти враховано в суму авансових виплат 5 тис. грн.

Нагадаємо, сума збитків, завданих сільському господарству в потерпілих від стихійного лиха областях Західної України, становить 230,5 млн. грн.

Досьє на Людмилу Денисову >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини