RU

Кабмін Азарова займеться збільшенням народжуваності

16.06.2010, 12:00

Кабінет Міністрів займеться поліпшенням демографічної ситуації в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Азаров наголосив: "Президент України у своїй програмі (з якою йшов на вибори, - ред.) ставив завдання збільшити населення України. Досягнення цієї мети передбачає, що ми повинні стимулювати народжуваність, піклуватися про продовження середньої тривалості життя, підвищувати якість медичних послуг".

М.Азаров повідомив, що сьогодні в Кабінеті Міністрів відбудеться комплексна нарада з питань реформування сфери охорони здоров'я. Окрему увагу під час наради планується приділити питанням вакцинації. "За останні роки це питання стало резонансним і одночасно загострилося. У результаті країна стала вразливою перед епідемією, і загрози ці постійно нагромаджуються", - наголосив він, додавши, що вже зараз необхідно почати підготовку до неминучого осінньо-зимового спалаху захворюваності.

"Ретельно треба підготуватися, без авралів і істерик", - зазначив М.Азаров.

Крім того, М.Азаров наполягає на необхідності реформування лікувальних закладів країни.

Нагадаємо, передвиборча програма Віктора Януковича передбачає створення умов для збільшення кількості українців до 50 млн.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини