RU

Кінця світу 21 грудня не буде, - українські метеорологи

28.11.2012, 15:46
Кінця світу 21 грудня не буде, - українські метеорологи - Фото
Фото: EPA
Українські вчені-метеорологи запевняють, що кінець світу 21 грудня 2012 року не настане. Про це сьогодні на прес-конференції заявила доктор фізико-математичних наук, професор, завідуюча відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Мартазінова заявила: "Ми такого не чекаємо, і ви не бійтеся. Розумієте, зрілі гарні вчені про це не говорять, а шарлатанство завжди є, а зараз особливо, час таке циганський".

За її словами, ніяких природних катаклізмів 21 грудня не очікується, а що стосується погодних умов - за словами метеоролога, як раз з 21 грудня в Україні очікується похолодання до -15 градусів вночі.

Нагадаємо, за календарем майя, а точніше, згідно його інтерпретації в засобах масової інформації, кінець світу має настати 21 грудня. За хронологією майя, сучасна епоха почалася 13 серпня 3114 року до н.е. і повинна закінчитися 21 (або 23) грудня 2012 н.е. Наприкінці 2011 - на початку 2012 року було озвучено одне з припущень про те, що календар майя не кінчається катаклізмом і катастрофою, і за одним його циклом йде рядовий інший.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини