RU

Кілька українських вишів позбавлено ліцензій

27.01.2012, 14:32
Кілька українських вишів позбавлено ліцензій - Фото
Західнодонбаський інститут економіки і управління в м. Павлограді залишився без ліцензії (Фото: zpieu.net)
За матеріалами перевірок Державної інспекції навчальних закладів України, Державна акредитаційна комісія анулювала ліцензії ряду вищих навчальних закладів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держінспекції, анульовано всі ліцензії на здійснення освітньої діяльності приватного вищого навчального закладу "Західнодонбаський інститут економіки і управління" (м. Павлоград), коледжу зазначеного приватного інституту та Скадовського відділення кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Основна причина - порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти. Зокрема, низький рівень кадрового забезпечення, недостатня матеріально-технічна база, низький рівень підготовки студентів, навчально-методичного та інформаційного забезпечення, порушення в організації навчального процесу.

Крім того, Державна акредитаційна комісія позбавила ліцензії по окремих спеціальностях ЗАТ "Львівський інститут менеджменту" і ряду економічних спеціальностей на підготовку фахівців Київського славістичного університету (вул. Мате Залки, 10-г).

Також керівництво Київського славістичного університету має протягом тижня перевести своїх студентів з неприйнятних для навчання та проживання навчальних приміщень та гуртожитків, зафіксованих фахівцями Державною інспекцією навчальних закладів та Київської санепідемстанції в процесі перевірок, і протягом трьох місяців усунути виявлені недоліки та порушення з надання освітніх послуг.

Всі студенти ВНЗ, ліцензії яких анульовано, будуть до кінця навчального року переведені в інші заклади освіти.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини