RU

Інтертелеком припиняє роботу в дев'яти областях України

06.08.2020, 12:21
Інтертелеком припиняє роботу в дев'яти областях України - Фото
Фото - pixabay.com

З першого вересня Інтертелеком обмежить надання послуг у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях. Про це повідомила прес-служба компанії.

"На сьогоднішній день компанія Інтертелеком своєчасно виконала всі зобов'язання щодо проведення радіочастотного рефармінгу, пов'язаного із звільненням свого радіочастотного ресурсу для впровадження стандарту зв'язку E-GSM та запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв'язку", - йдеться в повідомленні.

Інтертелеком шукав інвестора для розгортання мереж LTE (стандарт 4G). Але "... тривала ситуація з карантинними обмеженнями, ... не дозволила досягти домовленості із зацікавленими інвесторами і вчасно сплатити вартість ліцензії на використання технології LTE", - пояснює компанія.

Інтертелеком змушений переглянути свої стратегії розвитку. Зокрема, відмовитися від частини радіочастотного спектра і сконцентруватися на регіонах із великою концентрацією абонентської аудиторії.

Заявку на переоформлення радіочастотного ресурсу компанії вже відправили до Національної комісії з держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

LTE - стандарт бездротової високошвидкісної передачі даних для мобільних телефонів. Він заснований на мережевих технологіях GSM/EDGE UMTS/HSPA. LTE є природним оновленням для операторів із мережею GSM/UMTS і CDMA2000.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини