RU

Інтертелеком отримав до 1 квітня відстрочку на оплату ліцензії 4G

17.03.2020, 13:57
Інтертелеком отримав до 1 квітня відстрочку на оплату ліцензії 4G - Фото
Фото: depositphotos.com

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), надала оператору Інтертелеком відстрочку до 1 квітня щодо виплати коштів за ліцензію на зв'язок 4G. На поточний момент оператор сплатив лише 0,5% від повної суми, повідомляє офіційний веб-портал НКРЗІ.

До державного бюджету від оператора надійшов поки тільки 1 млн грн, тоді як повна вартість ліцензії становить 194,6 млн грн.

Якщо до 1 квітня Інтертелеком не внесе повну оплату, видану йому ліцензію анулюють. Також НКРЗІ буде очікувати від оператора план дій щодо вирішення пов'язаних з анулюванням ліцензії питань.

За ліцензії 4G НКРЗІ виставила рахунок всім чотирьом операторам, які їх отримали. Сукупно вони повинні заплатити близько 807 млн ​​грн. Рахунок Київстар становить 261,6 млн грн, Vodafone Ukraine 229,6 млн грн, lifecell - 121,2 млн грн.

Термін сплати за ліцензію для Інтертелекому - 10.03.2020, для інших операторів - 23.03.2020. Київстар, Vodafone і lifecell сплатили свої ліцензії в повному обсязі (612,4 млн грн).

  • У лютому уряд узгодив перерозподіл радіочастотного спектру 800-900 МГц між чотирма операторами (Київстар, Vodafone Ukraine, lifecell, Інтертелеком). Інтертелеком отримав ліцензію на LTE-900 раніше великої трійки і збирався почати роботи над мережею з квітня. Однак запуск 4G-інтернету у всій країні і поява в Україні четвертого 4G-оператора виявилася під питанням через відсутність грошей у Інтертелекому. Крім платежу за ліцензії оператору доведеться заплатити ще кілька мільярдів на виконання вимог держави щодо покриття 90% населення України 4G інтернетом.

Читайте російською: Интертелеком получил до 1 апреля отсрочку на оплату лицензии 4G

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини