Індустрія онлайн-ігор зросла на $150 млрд через коронавірус

21.02.2020, 11:25
Індустрія онлайн-ігор зросла на $150 млрд через коронавірус - Фото
Фото: depositphotos.com

Епідемія коронавірусу збільшила попит на онлайн-ігри

Індустрія онлайн-ігор і додатків зросла на $150 млрд за рахунок рекордної кількості завантажень китайськими користувачами, повідомляє The Finаncial Times.

За тиждень у Китаї було зроблено більше 222 млн завантажень через інтернет-магазин Apple. Середня тижнева кількість завантажень додатків протягом перших двох тижнів лютого підскочила на 40% порівняно з середнім показником за весь 2019 рік.

Відзначається, що "мільйони працівників та студентів використовували мобільні додатки для пошуку альтернативних способів відновлення повсякденної діяльності". Завантаження освітніх програм у лютому різко підскочили через те, що школи в багатьох великих китайських містах залишаються закритими.

Видання повідомляє, що акції Tencent - найбільшого постачальника мобільних ігор у Китаї, знаходяться зараз на 20-місячному максимумі, а ринкова капіталізація компанії перевищує $500 млрд. Також акції компанії New Oriental Education, яка займається онлайн-освітою в КНР, цього року зросли в ціні на 17%.

Однак деякі компанії ігрової індустрії постраждали через коронавірус. Наприклад, Sony і Nintendo, постачання обладнання яких залежать від Китаю. Якщо перебої в консольному виробництві там продовжаться, то Sony може обмежити випуск своєї консолі PlayStation 5, намічений на листопад.

Читайте російською: Индустрия онлайн-игр выросла на $150 млрд из-за коронавируса

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии