RU

Хто краще знає англійську: українці чи росіяни - дослідження

31.10.2018, 17:18
Хто краще знає англійську: українці чи росіяни - дослідження - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

З 88 неангломовних країн громадяни Швеції краще за всіх знають англійську мову, українці і росіяни в рейтингу займають сусідні позиції. Про це свідчить міжнародне дослідження рівня володіння англійською English Proficiency Index.

З матеріалів випливає, що п'ятірку країн-лідерів, де найкраще говорять англійською мовою увійшли: Швеція, Нідерланди, Сінгапур, Норвегія і Данія.

Україна зайняла 43 місце в списку з 88 країн. Росія в цьому рейтингу на 42 сходинці. Рівень володіння англійською українців і росіян визначили як "середній". Білорусь - на 38 позиції рейтингу. Сусідня Польща, яка вступила в ЄС в 2004 році, займає 13 місце.

Гірше англійську знають в Бразилії, Туреччині, Єгипті, Узбекистані, Афганістані та Саудівській Аравії. Остання в цьому списку Лівія.

У дослідженні брали участь 1,3 млн осіб. Автори стверджують, що люди зі знанням англійської більш відкриті до спілкування і виступають за рівні права жінок і чоловіків. Крім того сказано, що іноземною мовою володіють краще жінки, а за віковим критерієм - молоді люди від 20 до 30 років.

Читайте також: У Херсоні у російської мови відібрали статус регіональної

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини