RU

Хмельницький закриває в Києві IT-школу, в яку вклали $5 млн

14.05.2020, 13:17
Хмельницький закриває в Києві IT-школу, в яку вклали $5 млн - Фото
Ілюстрація - pixabay.com

Безкоштовна школа програмування UNIT Factory, відкрита у Києві фондом Василя Хмельницького K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42, припиняє свою роботу. Про це повідомила прес-служба холдингу UFuture.

Причиною закриття школи назвали "несприятливу поточну економічну ситуацію". UNIT Factory закривається вже цього місяця. Студенти, які не встигли закінчити повний курс підготовки, отримають сертифікати про досягнутий рівень і зможуть продовжити навчання в інших кампусах глобальної мережі Школи 42.

Читайте також: Угоди на $1,3 млрд. Що купували і продавали в 2019-му Ахметов, Ярославський і Хмельницький

За час роботи школи програми навчального закладу охопили понад 1000 студентів. Перший набір до UNIT Factory в Києві відбувся в кінці 2016 року - перших 300 студентів обирали з більш ніж 13 000 заяв.

"У цей проект було інвестовано близько $5 млн. Всі ці роки навчання було безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років. Ми намагалися підтримати потенціал обдарованої молоді та стимулювати розвиток сучасної ІТ-освіти в Україні. З цими завданнями UNIT Factory впорався", - заявив Хмельницький.

Читайте інтерв'ю - Василь Хмельницький: Біллу Гейтсу я б дав землю безкоштовно. І навіть доплатив

  • У квітні акселеративний хаб Sector X на базі UNIT.City оголосив набір стартапів на 6 нових програм, які допоможуть стартапам подолати кризу.

Читайте російською: Хмельницкий закрывает в Киеве IT-школу, в которую вложили $5 млн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини