RU

Група компаній "ЛІГА": Нам - 19 років!

12.11.2010, 13:00
Група компаній
87c7e01cbe5c47814e32b94ea987b16a.jpg

Група компаній "ЛІГА": Нам - 19 років!
12 листопада 2010 року група компаній "ЛІГА" відзначає свій 19-й День народження. За цей час вона пройшла великий шлях, системно розвиваючи і вдосконалюючи свої продукти, проекти, що випускаються під брендом ЛІГАБізнесІнформ, ЛІГА.net і ЛІГА:ЗАКОН. Головне, що залишається незмінним всі ці роки - якість, якій довіряють сотні тисяч ділових людей.

Ім'я "ЛІГА" з'явилося в 1991 році. Тоді компанія називалася Інформаційно-аналітичним центром "ЛІГА", основним продуктом якого були правові пошукові системи. На той час в компанії працювало до 5 осіб. Сьогодні "ЛІГА" - група, що об'єднує близько 400 працівників, декілька компаній і випускає десятки продуктів.

Так, сьогодні портал ЛІГА.net Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ щотижня читають понад 600 тисяч осіб, інформаційно-правовими системами компанії ЛІГА:ЗАКОН користуються близько 200 тисяч абонентів. Також сюди потрібно зарахувати сотні тисяч читачів правого порталу ligazakon.ua, десятки сайтів-учасників банерної мережі AdRock, сотні ділових і інформаційних партнерів, а також відвідувачів заходів, що щодня проводяться в Прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ.

Що далі? Наразі не будемо розкривати карти, а лише відмітимо, що плануємо масштабні і значущі  для України проекти, що підтримають рівень довіри до бренду "ЛІГА", який склався сьогодні в суспільстві.

У цей святковий для нас день ми хочемо подякувати всім нашим читачам, абоненетам, клієнтам, партнерам за надану довіру і продуктивну співпрацю. Успіхів всім нам!


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини