RU

Громадянство якої країни найбажаніше: рейтинг від Bloomberg

03.03.2017, 16:50
Громадянство якої країни найбажаніше: рейтинг від Bloomberg - Фото
Фото: flickr.com/photos/damian613/
Американське громадянство не входить в топ-10 найбажаныших, вважають аналітики компанії Nomad Capitalist, які ранжували 199 країн по "цінності" їх громадянства. Про це пише агентство Bloomberg.

"До того ж до опції безвізових подорожей, цей рейтинг використовує зважений підхід до оцінки багатьох параметрів - від того, наскільки держава оподатковує тих своїх громадян, які живуть за кордоном, до обліку загальної національної репутації в світі, цивільних прав і свобод, а також можливості мати кілька паспортів. І ні Америка, ти навіть не в двадцятці ", - йдеться в статті.

Також при оцінці враховувалося, чи є в країні обов'язкова військова повинність, рівень стеження держструктур за громадянами, рівні злочинності, свобода слова та інші фактори.

Очолює рейтинг Швеція, за якою слідує кілька країн Євросоюзу. Шведський паспорт відкриває безвізовий шлях в 176 країн.

Громадянство якої країни найбажаніше: рейтинг від Bloomberg

"Настільки низька затребуваність американського громадянства пов'язана з податковою політикою щодо нерезидентів і світовим сприйняттям самої Америки", - роблять висновок експерти, аргументуючи 35-ю позицію паспорта США в списку.

Громадянство якої країни найбажаніше: рейтинг від Bloomberg

Таблиці: bloomberg.com

За даними джерела, в минулому році більш 5400 американців відмовилися від громадянства США, встановивши новий національний рекорд з 26-відсотковим зростанням відмов  порівняно з 2015-м .

Громадянство якої країни найбажаніше: рейтинг від Bloomberg

Читайте також:  Україна поліпшила позиції у рейтингу бідності - інфографіка

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини