RU

Громадяни перевели на рахунки Міноборони вже більше 80 млн. грн.

04.04.2014, 10:58
Громадяни перевели на рахунки Міноборони вже більше 80 млн. грн. - Фото
e6a1b8e7daa89dac5acf8618f94ec291.jpg
Станом на 3 квітня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції Підтримай Українську армію надійшло вже більше 80 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

Як повідомляє прес-служба Міноборони  з цієї суми 76 мільйонів 577 тисяч гривень - грошові перекази на матеріально-технічне, решта - на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер 565 на підтримку української армії перераховано 20 мільйонів 963 тисячі гривень (усі - на матеріально-технічне забезпечення ЗС України). Крім того, на рахунку Міноборони надійшло $25,1 тисяч  і 27,4 тисяч євро.

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру подяку всім небайдужим громадянам, які приєдналися до благодійної акції і продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам в цілях підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини