RU

Громадські спостерігачі занепокоєні рівнем "розвитку" регіональних вишів

29.07.2008, 14:05

Регіональні українські виші не прагнуть привабити абітурієнтів, працюючи в низько конкурентному середовищі. Так, правила прийому не змінюються протягом кількох років, а веб-сайти вишів оновлюються несвоєчасно. Про це заявила керівник проекту громадського моніторингу Алла Волошина на прес-конференції, під час якої громадські спостерігачі оприлюднили результати моніторингу прийому документів та конкурсу сертифікатів у 30 українських вишах.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Волошина зауважила, що, зазвичай, потік абітурієнтів до цих вишів забезпечує їх географічне розташування (наприклад, один у місті), а не високий рейтинг вишу, як це відбувається серед столичних університетів.

Крім того, експерт уточнила, що бідна матеріальна база регіональних вишів не дала змоги оперативно перевіряти бали сертифікатів, які подавалися до приймальної комісії. "Внаслідок цього, сертифікати перевірялися вночі за рахунок особистого часу членів приймальних комісій", - додала А. Волошина.

Нагадаємо, громадська мережа "Опора" попросила Міністра освіти і науки Івана Вакарчука звернути увагу на проблеми вступної кампанії цього року. Зокрема, у своєму відкритому листі "Опора" просить Міністра звернутися до вишів з вимогою оприлюднити на сайтах списки абітурієнтів за рейтинговим принципом, щоб інші могли орієнтуватися щодо своїх шансів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини