Грип в Київській області:школи рекомендують закривати на карантин

15.01.2016, 15:17
Грип в Київській області:школи рекомендують закривати на карантин - Фото
c02ba48910bc1f7fafed9981f0390634.jpg
Київська обласна держадміністрація доручила місцевим органам влади приймати рішення про закриття шкіл на карантин, не чекаючи досягнення епідпорогу по грипу. Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Департаментам охорони здоров'я, освіти і науки, а також усім районним адміністраціям та міським головам Київської області доручено, не чекаючи досягнення епідеміологічного порогу, на місцях самостійно вдаватися до заходів, пов'язаних з
обмеженням проведення масових заходів, приймати рішення про тимчасове припинення навчального процесу в навчальних закладах області.

Протягом останніх тижнів в області відзначається збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, у тому числі за останній тиждень на 36%, збільшується відсоток хворих з важким перебігом. Однак епідемічний поріг ще не досягнутий, захворюваність нижче епідпорогу на 48%. Досягнення епідемічного порогу можливо протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса