Гриневич доручила перевірити скандальний курс Сімейні цінності

28.10.2016, 17:47
Гриневич доручила перевірити скандальний курс Сімейні цінності - Фото
Лілія Гриневич

Програма курсу Сімейні цінності, яка зчинила галасу в соцмережах, рекомендована Міносвіти, буде перевірена на предмет науковості та недискримінації

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич  доручила негайно перевірити на предмет науковості та недискримінації навчальну програму курсу Сімейні цінності, яка викликала обурення соцмереж. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Гриневич доручила здійснити перевірку програми Інституту модернізації змісту освіти. У Мінобрзованія підкреслили, що вважають своїм обов'язком "дотримання принципів науковості та недискримінації".

"У ЗМІ поширюється інформація, що, схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти в 2012 році, навчальна програма курсу Сімейні цінності і матеріали до неї не відповідають цим принципам, повинна бути здійснена перевірка. Це може стати підставою для скасування грифу МОН", - йдеться в повідомленні.

У  листі від 21 жовтня Міносвіти рекомендувало запровадити в навчальних закладах курс за вибором або факультатив "Сімейні цінності". Користувачі соцмереж, вивчивши програму курсу, поскаржилися на те, що він містить елементи, які пропагують гендерну нерівність і сексизм. Зокрема, користувачі обурилися такими формулюваннями:

"Завдання жінки полягає в тому, щоб подобатися чоловікові, і саме тому вона повинна намагатися бути привабливою для нього".

"Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, який вона формує повагою і любов'ю до собе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії".


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами