RU

Гримчак: Версія МНС про те, що дим у Київ прийшов з РФ - це смішно

03.08.2010, 09:26

Народний депутат, міністр з питань надзвичайних ситуацій опозиційного уряду Юрій Гримчак заявляє, що незважаючи на те, що Київ "накрило туманним серпанком, влада вдає, що нічого страшного у столиці не відбувається".

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Ю.Гримчак відзначив: "Тільки опівдні з'явилася інформація від МНС про займання 0,7 га торфовищ в селі Леонівка Іванківського району під Києвом. Однак столиця затягнута димом як на правому, так і на лівому березі. Отже, осередки займання не поодинокі, а масові, і не тільки в Київські області, але й у сусідніх - Чернігівській і Житомирській".

Смішною, на думку політика, здається версія МНС про те, що дим в Київ прийшов з Російської Федерації, окремі регіони якої охоплені пожежами. Ю.Гримчак наголосив, що в переддень очікуваного підвищення температури повітря до рекордних показників, коли фіксується надзвичайно висока пожежна небезпека, наше міністерство з питань надзвичайних ситуацій продовжує працювати без керівника. "Яке б не було наше ставлення до Шуфрича, але його зняття з посади міністра в період підвищеної небезпеки надзвичайних ситуацій є просто безвідповідальним", - резюмував він.

"Нинішня ситуація із задимленням столиці свідчить лише про те, що влада не готова покинути курорти і працювати. Від імені опозиційного уряду вимагаю у Прем'єр-міністра, начальника Цивільного захисту України оприлюднити дані про наявність або відсутність підвищення радіаційного фону в задимлених регіонах", - сказав Ю.Гримчак.

Нагадаємо, вчора начальник Центру пропаганди УМНС Київської області Вікторія Рубан заявила, що ні ліси, ні торфовища під Києвом не горять. За її словами, є тільки один незначний осередок займання, але він не може бути причиною диму над столицею. Наразі МНС схиляється до версії про те, що дим в Київ прийшов з Російської Федерації, окремі регіони якої охоплені пожежами. "В МНС є одна версія, вона попередня. Можливо, був північний вітер, і дим принесло з Росії", - сказала В.Рубан.

Лісові пожежі


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини