RU

Грач проти українсько-російського підручника з історії

02.06.2010, 14:30

Народний депутат України від фракції КПУ Леонід Грач не підтримує ідею створення спільного підручника з історії в Україні і Росії. Про це він сказав під час Інтернет-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

"Щодо видання загального підручника, думаю, що не треба цього робити. Це практично неможливо і фактично сама форма відразу ж потрапить під обстріл критиків і станеться підміна понять. Є цілий ряд злободенних найгостріших і найважчих тем, починаючи з Голодомору, бандерівщини, власовщини, ролі Сталіна у перемозі над фашизмом і ще ряд важливих тем, які повинні тією групою вчених авторів, які будуть видавати у Росії свій підручник, а в Україні свій, внаслідок аргументованих досліджень, доказів, дискусій, визначити загальні підходи і оцінки, які будуть закладені в підручниках, виданих у Росії і в Україні", - сказав політик.

Нагадаємо, раніше Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що міністерства освіти і науки України і Росії працюватимуть над створенням спільного посібника з історії для вчителів замість спільного підручника з історії для учнів.

Леонід Грач: біографія та добірка новин>>>

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини