RU

ГПУ вийшла на слід українців, що брали участь у військовому конфлікті в Грузії?

18.09.2009, 10:54

Під час російсько-грузинської війни українські фахівці можливо "обслуговували грузинські ЗРК "Бук-М1 ", а саму техніку й іншу зброю Україна нібито продала Грузії "за цінами у 8 і більше разів меншими ніж реальні". Про це пише газета "Сегодня" із покликанням на джерела в правоохоронних структурах.

За інформацією видання, до такого висновку дійшли у Генпрокуратурі, розслідуючи інформацію про законність поставок зброї і військової техніки у Грузію. Джерела газети називають три прізвища, додаючи, що є й "інші фахівці", що "перебували на території Грузії з 5 по 13 серпня минулого року".

Джерела газети також повідомляють, що вказані люди "написали власноручні пояснення про своє перебування у Грузії". Участь в бойових діях вони спростовують, але не заперечують, що "техніку обслуговували".

Слідчі, за інформацією джерел газети, також встановили, що зброя і техніка "продавалися Грузії за цінами у 8 і більше разів меншими ніж реальні".

Разом з тим заступник генпрокурора Ренат Кузьмін не підтвердив цю інформацію, але вказав, що перевірка законності поставок проводиться. У прес-службі СБУ також відмітили, що заяви про участь українців у війні в Грузії "не відповідають дійсності".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини